راز موفقیت پزشکان و پرستاران در مقابله با کرونا!

تفاوت مقابله با کرونا در ایران با سایر کشورها چیست؟
چرا ما خیلی سریعتر و بهتر می توانیم کرونا را کنترل کنیم؟!!! 

پزشکان و پرستاران عزیز در صف مقدم با کروناهستند؛ جا دارد جانانه از تلاش ها و زحمات کادر درمانی کشورمان در مقابله با کرونا تشکر و برای سلامتی و موفقیت آن ها دعا کنیم. قطعا با سطح علمی و تخصص پزشکی خوبی  که بعد از انقلاب اسلامی در پزشکان و پرستاران ما ایجاد شده است همه امکانات برای موفقیت این عزیزان فراهم است.

خیلی از مردم زحمات پرستاران ما را تشبیه به فداکارای ها و ایثار رزمندگان در دفاع مقدس کردند
که الحق و الانصاف در این رزمایش در خط مقدم تامین سلامت مردم، مشغول فداکاری و ایثار هستند.
نکته بسیار مهمی را که نباید فراموش کنیم این است که آنچه باعث پیروزی و درخشش تاریخی رزمندگان ما در دفاع مقدس شد دلبستگی رزمندگان به خدا و امید به نصرت و یاری خداوند بود. 
به قول بعضی از بزرگان، در دوران دفاع مقدس از مثلا 50 پرچمی که در دست رزمندگان ما بود اکثر اینها نام اهل بیت و یا زهرا س و یا حسین ع و. بود. این پرچم ها در کنار پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران بود که عزت و افتخار و پیروزی را برای ما رقم زد.
کار شایسته ای که کادر پزشکی و پرستاری و درمانی ما با الگو گیری از یاد شهدا می تواند انجام دهد. و در واقع تفاوت اصلی مقابله ما با کرونا با بقیه کشورها در همین نکته نهفته می باشد، ارتباط عمیق قلبی با خدواند و مناجات و نماز و دعا و قرائت قرآن و توسل و توجه به اهل بیت خاصه امام حسین و امام زمان می باشد تا  با توان بیشتری با کمک و نصرت و یاری غیبی خداوندبزرگ برشیوع بیماری کرونا پیروز شویم.
به نمونه ای از این نصرت کمک خدا از زبان شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره می کنم در پایان هم شما را ارجاع می دهم به لینکی از سخنان رزمندگان عزیزمان در مورد کمک و یاری خداوند در دوران دفاع مقدس. (از

اینجا دانلود کنید)

شهید حاج قاسم سلیمانی: 

ما از این صحنه ها در دفاع مقدسمان زیاد دیدیم.
از عوامل بر حق بودن خودمان در جنگ، روحیاتی که از رزمندگانمان بروز می کرد که بیشتر شباهت به حالت سیر و سلوک داشت و برداشتن حجاب ها. سخنانی می گفتند ورای حجاب ها و پرده ها.
در آن کوران سخت جنگ 33 روزه در لبنان هم  یکی از برادران حزب الله که اهل تدین و تشرع هست و مسئول هم بود، در حالتی که به تعبیر خودش حالت خواب نبود گفت دیدم یک بانویی با دو بانوی دیگر در کنارش آمدند. در عالم خواب حس کردم ایشان حضرت زهرا سلام الله علیها است. به عربی به او گفتم ببین وضعیت ما را که چگونه است؟ میگه حضرت فرمود درست می شود. مصر بودم از ایشان چیزی بگیرم. ایشان دو مرتبه فرمودند درست می شود و وقتی اصرار من را دیدند یک دستمالی را تکان دادند و فرمودند تمام شد. یک لحظه بعد یک هلیکوپتر اسرائیلی با موشک زده شد. و بعد از آن سقوط رژیم شروع شد. یعنی زدن تانک ها و.

کانال با قرآن در ایتا

@baquran114

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها